Firma Arama

Agromarket Pazarlama Firma Bilgileri


Firma AdıAGROMARKET PAZARLAMA
YetkiliSayın Yetkili
Adresİhsaniye Mh. 122.Cadde (Havuzlar Caddesi) 6 K:1 33070 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 336-3644
Faks(0324) 336-3644
Web Siteagromarketpazarlama.com.tr
E-Mailinfo@agromarketpazarlama.com.tr
İşletme TürüLimited Şirketi


İhsaniye Mh.122.Cadde (Havuzlar Caddesi) 6 K:1 33070 MERSİN


Vitrin

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 35.172.100.232

1 Yorum

Fatih Ünalmış

0324 336 36 44 bu işletmenin telefon numarası değildir. Bu telefon numarası omega optik işletmesine aittir.

Tarımsal Gıda Hakkında Diğer Faydalı Bilgiler

Agromarket Pazarlama Firma Bilgileri

Firma AdıAGROMARKET PAZARLAMA
YetkiliSayın Yetkili
Adresİhsaniye Mh. 122.Cadde (Havuzlar Caddesi) 6 K:1 33070 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 336-3644
Faks(0324) 336-3644
Web Siteagromarketpazarlama.com.tr
E-Mailinfo@agromarketpazarlama.com.tr
İşletme TürüLimited Şirketi

Yayla Agro Gıda Sanayi Firma Bilgileri

Firma AdıYAYLA AGRO GIDA SANAYİ
YetkiliSayın Yetkili
AdresYalınayak Mahallesi 1099 Sokak No:1 33240 TOROSLAR MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 234-2900
Faks(0324) 234-2900
Web Siteyaylabakliyat.com.tr
E-Mailgida@yaylabakliyat.com.tr
Kuruluş Yılı2014
İşletme TürüLimited Şirketi

Sun İthalat, İhracat Firma Bilgileri

Firma AdıSUN İTHALAT, İHRACAT
YetkiliYahya Aydın
AdresATATÜRK CAD. NİLÜFER APT. 102 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 231-2460
Faks(0324) 231-2460
Web Siteyahyaaydin@gmail.com
E-Mailyahyaaydin@gmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Mehmet Bayam Firma Bilgileri

Firma AdıMEHMET BAYAM
YetkiliSayın Yetkili
Adres
ATATÜRK CAD. HAYFAVİ İŞHANI KAT: 4 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 221-3700
Faks(0324) 221-3700
Web Sitebayam@bayamtas.com.tr
E-Mailbayam@bayamtas.com.tr
İşletme TürüŞahıs Firması

Paşa Tohumculuk San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firma Bilgileri

Firma AdıPaşa Tohumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.
AdresGümüş Çeşme Mah. Ticaret Borsası Sitesi Ana Kapısı Karşısı 254 Sk. No:22/A BALIKESİR
Şehir / İlçeBalıkesir / Merkez
Telefon(0266) 239-1094
Faks(0266) 239-1097
Web Sitepasatohum.com
E-Mailinfo@pasatohum.com
Kuruluş Yılı2014
İşletme TürüAnonim Şirketi
Çalışan Sayısı51 - 100 Kişi

Mbn Gıda İnşaat Tıbbi İlaçları Firma Bilgileri

Firma AdıMBN GIDA İNŞAAT TIBBİ İLAÇLARI
YetkiliSayın Yetkili
AdresPalmiye Mh. ADNAN MENDERES BULVARI MERKON SİTESİ N BLOK KAT:5 NO:12 33110 YENİŞEHİR MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Yenişehir
Telefon(0324) 325-4749
Faks(0324) 325-4749
Web Sitediyagida@mynet.com
E-Maildiyagida@mynet.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Ankara Eko Tarım Gıda Ve Hayvancılık İşletmeleri Aş Firma Bilgileri

Firma Adıankara eko tarım gıda ve hayvancılık işletmeleri aş
Yetkiliahmet tahsin
Şehir / İlçeAnkara / Yenimahalle
Telefon(3123) 387-3471

Wasman Salih Hoshnaw Firma Bilgileri

Firma AdıWASMAN SALİH HOSHNAW
YetkiliSayın Yetkili
AdresCamişerif Mh. Kuvayi Milliye cad.(Hastane cad) Coşar işh No:50 K:3 No:14 33060 AKDENİZ MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 238-6395
Faks(0324) 238-6395
Web Sitewasman.com.tr
E-Mailyunus_wasman@hotmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Toran Tarım Ürünleri Firma Bilgileri

Firma AdıTORAN TARIM ÜRÜNLERİ
YetkiliYILMAZ TORAN
AdresCamişerif Mh. 5212 SOKAK URAY CADDESİ NO:12/D 33060 AKDENİZ MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 233-5269
Faks(0324) 233-5269
Web Siteyilmaztoran_33@hotmail.com
E-Mailyilmaztoran_33@hotmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Memişoğlu Tarım Ürünleri Ticaret Firma Bilgileri

Firma AdıMEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET
YetkiliSayın Yetkili
AdresSerbest bölge-mersin B1 CADDE 33020 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 238-4588
Faks(0324) 238-4588
Web Sitetatbakliyat.com
E-Mailtatbakliyatgida@tatbakliyat.com
Kuruluş Yılı2014
İşletme TürüLimited Şirketi

Memiş Gıda Sanayi Ve Ticaret Firma Bilgileri

Firma AdıMEMİŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET
YetkiliSayın Yetkili
AdresÇilek Mh. 6355 Sokak No:110/A 33020 AKDENİZ MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 234-9668
Faks(0324) 234-9668
Web Siteinfo@memisler.com.tr
E-Mailinfo@memisler.com.tr
İşletme TürüLimited Şirketi

Ümit Aslan Uluslararası Taşıma Firma Bilgileri

Firma AdıÜMİT ASLAN ULUSLARARASI TAŞIMA
YetkiliSayın Yetkili
AdresDELİÇAY MEVKİİ ASFALT ŞANTİYESİ BİTİŞİĞİ NAKLİYECİLER SİTESİ NO:28 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 221-3797
Faks(0324) 221-3797
Web Siteumitaslan_nakliyat@hotmail.com
E-Mailumitaslan_nakliyat@hotmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Ürün Gıda Pazarlama Şube Firma Bilgileri

Firma AdıÜRÜN GIDA PAZARLAMA ŞUBE
YetkiliSayın Yetkili
AdresSerbest Bölge Parkur İş Merkezi Alaybeyoğlu Caddesi F Adası 1/1.1/2 324 33250 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 238-2264
Faks(0324) 238-2264
Web Siteurunfoods@ttnet.net.tr
E-Mailurunfoods@ttnet.net.tr
İşletme TürüLimited Şirketi

Vaizoğlu Gıda Maddeleri Paz. Firma Bilgileri

Firma AdıVAİZOĞLU GIDA MADDELERİ PAZ.
YetkiliSayın Yetkili
AdresCamişerif Mh. URAY CADDESİ NO:50 (AZAKHAN OTOPARKI) No: 50 33060 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 237-2606
Faks(0324) 237-2606
Web Sitebegummak@ttnet.net.tr
E-Mailbegummak@ttnet.net.tr
İşletme TürüLimited Şirketi

Van Trans Taşımacılık İç Vedış Gıda Firma Bilgileri

Firma AdıVAN TRANS TAŞIMACILIK İÇ VEDIŞ GIDA
YetkiliSayın Yetkili
AdresÇankaya Mh. 4718 SOKAK NO.5 BAHRİ OK İŞHANI KAT.1 NO.45 33070 AKDENİZ MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Web Siteinfo@vantranstrading.com
E-Mailinfo@vantranstrading.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Üstad Yemcilik Tekstil Gıda Firma Bilgileri

Firma AdıÜSTAD YEMCİLİK TEKSTİL GIDA
YetkiliSayın Yetkili
AdresCamişerif Mh. 5246 Sokak Kat:1 İstiklal Caddesi Bulvar İşhanı 1-31 33060 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 237-8709
Faks(0324) 237-8709
Web Siteberzandus@hotmail.com
E-Mailberzandus@hotmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Vnk İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Firma Bilgileri

Firma AdıVNK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA
YetkiliSayın Yetkili
AdresCamişerif Mh. İSTİKLAL CAD.BULVAR İŞH.KAT 3 No: 63 33060 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 232-1680
Faks(0324) 232-1680
Web Sitehubasanayi@hotmail.com
E-Mailhubasanayi@hotmail.com

Ürün Gıda Pazarlama Ticaret Firma Bilgileri

Firma AdıÜRÜN GIDA PAZARLAMA TİCARET
YetkiliSayın Yetkili
AdresİSTİKLAL CAD.BORSA SARAYI A-BLOK KAT:4 NO:4 MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 237-5226
Faks(0324) 237-5226
Web Siteurunfoods@ttmail.com
E-Mailurunfoods@ttmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi

Unt Tarım Ürünleri Sanayi Firma Bilgileri

Firma AdıUNT TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ
YetkiliSayın Yetkili
AdresÇilek Mh. 136 NOLU CADDE NO:40 33020 AKDENİZ MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 234-5050
Faks(0324) 234-5050
Web Siteunttarim.com.tr
E-Mailbaran.unat@unttarim.com.tr
İşletme TürüLimited Şirketi

Melenis Gıda İnşaat Nakliyat Firma Bilgileri

Firma AdıMELENİS GIDA İNŞAAT NAKLİYAT
YetkiliSayın Yetkili
AdresYalınayak Mahallesi 1024 SOKAK SODA HAL YOLU ÜZERİ NO.2 33240 TOROSLAR MERSİN
Şehir / İlçeMersin / Akdeniz
Telefon(0324) 234-5222
Faks(0324) 234-5222
Web Sitedcba_49@hotmail.com
E-Maildcba_49@hotmail.com
İşletme TürüLimited Şirketi